Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2007, 20:34   #16
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Rekrutacje kończę za tydzień. Sesja wystartuje za jakieś 10 dni najpóźniej (jak już mechanikę dogadam ze wszystkimi).

Sante jeśli się dostaniesz to mogę Twoją postać prowadzić przez czas nieobecności ale musisz mi dokładnie zarysować jej charakter zachowanie w różnych sytuacjach. Ewentualnie poproś kogoś innego o prowadzenie tej postaci.

Enneid może być o ile będzie bardzo wredny i ostry w swych sądach. Będzie to rodzaj kapłana, w sumie taka specjalna jednostka kapłańska . Panteon bogów jest szeroki wybierz więc jakąś dziedzinę nad którą zwierzchnictwo ma Twoje bóstwo a ja podam Ci imię i charakterystyke. Musi to być złe bóstwo (śmierć, choroby, cierpienie, wojna czy katastrofy wymyśl coś).

Blacker jesteś moim najulubieńszym upierdliwym graczem więc dopuszczam Zresztą jak mówiłem rozumiem że są wakacje i trochę luzów mieć będziecie.

moje gg na wszelki wypadek: 3341370
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline