Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 11:09   #128
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mekow Zobacz post
Mnie komputer podkreśla błędy, więc chyba nie ma z tym u mnie dużych problemów
A kto to jest ten Cedmon, jakiś nowy członek drużyny? Pojawia się on w sumie również i w poście Kerma
Dzięki za klucze, cudny obrazek

@drużyna - no to się porobiło

Iskra - nieprzytomna/nieżywa, w walce udziału nie weźmie na pewno.
Ryś - zbiera się, w pierwszej rundzie go na pewno nie będzie, w kolejnych jest szansa na jego udział - na wszelki wypadek deklarację poproszę.

Wasza dwójka jest w kwadratowym pomieszczeniu przed drzwiami.

Liward - pierwszy wyskoczyłeś zza zakrętu, ty na pewno walczysz.
Camden, Kea - jedno z was zmieści się obok Liwarda w korytarzu. Zakładam, że to Kea dzięki długim nogom, ale może chcecie się przepuścić jakoś, choć zalecam pośpiech.

Kto zostanie w drugim rzędzie, raczej nie powalczy, chyba że mnie zaskoczycie pomysłem. Szkieletorów zostało 6. Jak przy poprzedniej walce, poproszę deklaracje wariantowe, czyli plan na walkę.

Gdybym zapomniał o czymś napisać, to pytać. A jeśli nie, to powodzenia!

EDIT: wasza Kondycja jest ukryta, gracz dostanie ostrzeżenie po zejściu poniżej połowy Kondycji.
 

Ostatnio edytowane przez Phil : 12-06-2018 o 11:13.
Phil jest offline