Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 12:20   #127
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
@Warlock - ano z twojego posta to wyczytałem. Sam napisałeś, że w twojej koncepcji są (z dala od głównych ośrodków kultu) jak wiejscy kapłani i misjonarze. Jeśli nadinterpretuję pisząc o leczeniu i nawracaniu - co wydaje mi się głównym zadaniem powyższych - przepraszam.

Książki nie czytałem i pewnie nie będę. Rzadko mnie wciąga literatura pisana pod grę, a w mojej koncepcji rpg nie ma wymogu zgodności z każdą książką czy artykułem. To nie przytyk do ciebie, mówię o swoim podejściu tylko.

Tak czy owak, zdaje się, że mamy z Nami w miarę zgodną wizję. Myślę, że nie będzie problemu z grą i przy odrobinie elastyczności zgramy się ze sobą i resztą drużyny.

@Avitto - pewnie, że dopuszczam, czemu by nie. Ja tylko mówię, co jest dla mnie "zasadą", a co "wyjątkiem".
 
Phil jest offline