WÄ…tek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 12:50   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Oki zmajstrowałem robienie bazy. Co i jak. Ot, wziąłem i spisałem jak leci, wyszło jak widać Dopisałem w części ze ściągą z mechy w dziale o X-COM. Tam też wrzuciłem exelową ściągę bo na kwadraciki wydaje mi się ciut czytelniejsze na szybki rzut oka niż sam fabularny opis. Jak ktoś coś ma za uwagi albo pomysły to niech daje, zobaczymy co da się z tym zrobić

- Przy okazji tego bazorobienia wyszła bolączka wielu systemów czyli ekonomia. Na razie aby ruszyć cokolwiek zrobiłem same kwadraciki bazy nie zastanawiałem się jeszcze co z kosztami.

- W każdym razie zakładacie nową bazę która jest wedle tej nomenklatury małą bazą czyli ma 16 klocków samej bazy i 4 sloty na dodatki. Część jest już rozbudowana ze startu z tym co przywieźliście z NY albo było przygotowane wcześniej. Głównie jest to podstawowa infrastruktura jak HQ, generatory i miejsce do spania. Poza tym jest Was dwóch to niech każdy sobie wybierze 1 slot w bazie i 1 slot dodatku do bazy.

- A jakby co to tu dajÄ™ link do tego exel: https://docs.google.com/spreadsheets...nK4/edit#gid=0

- I jakby co to pytać. System się tworzy więc wiadomo, z jednej strony prowizorka szyta na bieżąco a z drugiej jednak można coś jeszcze do tego doszyć
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline