Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 14:46   #4
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Darmowe horrory są fajne, bo są darmowe, ale jak przejrzałam repertuar, to większość niestety gniotów. "Chirurgiczna precyzja" chociażby, to film którego nie polecę nikomu. I nawet nie chodzi tutaj o krew, cięcia i to, co sugeruje tytuł, a samą fabułę i przedstawienie wizji autora. Nie będę spoilerować, bo nie o to chodzi. Jeśli ktoś lubi dużo krwi i nie przeszkadza mu głupota fabuły, można śmiało patrzeć

Cytat:
Bardzo podobny klimat uzyskał film The Last Shift, jednak dotyka on zupełnie innej tematyki. Jest bardzo europejski w swojej kameralności, ale nie przegadany w żaden sposób. Innymi słowy - trzeba zobaczyć, mocne 8/10.
Tu potwierdzam, choć oceniłam jako 7/10, to film naprawdę był fajny. Ciekawa historia, fajny klimat i skupienie głównie na jednej bohaterce i tym, co się wokół dzieje, w dość niedużej lokacji, więc żaden z widzów się nie pogubi Najbardziej mnie zauroczyła gra aktorska pewnej Pani, która miała w filmie niemal dosłownie "swoje 5 minut" - tylko tyle zagrała A mimo to podobała mi się nieziemsko. Ogólnie naprawdę miło (jak na horror) się to oglądało.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline