Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 22:28   #16
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Ok.
Uzupełniłem wszystkim ich karty postaci na Lastinn, proszę zobaczcie czy wszystko się zgadza. Jeżeli nie to proszę o poprawę. Przypominam, że każdy kto posiada umiejętność Legilimencji, nie musi wydawać kolejnego punktu na zaklęcie Legilimet. Tak więc jeżeli w liście waszych zaklęć to w/w sie pojawiło to proszę zamienić je na inne.

Co dalej. Widzę, że jedziecie już z dialogami. Umówcie się miedzy sobą i niech jedna osoba je wkleja i ogarnia, żeby ładnie wyglądały (Ja będę pisał jedynie swoją część na postach na forum) Weźcie też pod uwagę, że czasami moje wpisy też mogą się pojawić w trakcie waszych rozmów, więc z wklejaniem poczekajcie na akceptację. Bedzie to po prostu moje "ok" pod dialogiem. Może się zdarzyć, iż trochę wcześniej w dialogu coś wpiszę, wtedy resztę rozmowy musicie niestety dostosować. Nie będę tego często robił więc spokojnie . Możecie podobisywać końcówki swoje. Chciałbym aby każdy mimo dialogów też miał swojego posta ten raz na tydzień.

A jeszcze jedno, Dialogi wrzucone w sesje usuwamy z dokumentu
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline