Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2018, 18:05   #294
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Przecież wiesz, kiedy dokładnie zdobyłeś ten punkt int.
Czy zapisywanie postaci do D&D to nie jest jedna karta na poziom? Bo jak coś Ci go wyssie, to musisz pamiętać co miałeś na poprzednim.

Możliwe, ża nałożyli taki limit, ponieważ istnieją zaklęcia zwiększające inteligencję i gracz za każdym razem musiałby od nowa wyliczać skill pointy, jak w przypadku żywotności (która jednak jest znacznie łatwiejsza do wyliczenia). Zamiast napisać, że nie możesz wydać skill pointów powiedzmy dopóki nie miną 24 godziny (tak zrobił PF?)... Albo po prostu "realizm", postać nie staje się nagle mądrzejsza i do tego zdobywa wiedzę oraz umiejętności w np. wspinaniu się czy pływaniu.

Jak wspomniałem, ja nie lubię tej zasady. Ani w ogóle takich zasad, które wymuszają na graczu aż takie rozplanowanie postaci. Zawsze walczyłem z MG, żeby odpuścił i dawał punkty retroaktywnie
 
Avdima jest offline