Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 08:01   #412
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest - dodatkowo dołączyłem na GG dockach poszczególnych drużyn zaktualizowaną mapkę. Czarne OPONKI to lokalizacja "Obcych". Z - to zabici, Na czerwono - pierwszymi literkami imion pokazałem położenie (takie "szacunkowe") bohaterów.

Czas dla Was - do kolejnego piątku czy nawet do soboty bo ja będę w stanie odpisać dopiero w niedzielę. Niestety.

Wszyscy - 3k6 poproszę.

Ludzie na zewnątrz - proszę o krótki post z opisem strategii działania (ewentualnie PW jeśli np. ktoś chce komuś podstawić nogę czy coś). Tutaj wasi bohaterowie przeczuwają, że ktoś raczej podzieli los Generała, Tornada, Bethany, Kurta. Pytanie - kto zginie, kto przeżyje, zależy właśnie od a) przyjętej strategii b) przyjętej strategii przez innych c) rzutów - najmniej ale będą miały znaczenie.
Poza strategią - tu i teraz plan - co dalej, nawet - uciekam w panice

W postach ludzi na zewnątrz - rozliczymy najbliższe kilkanaście sekund, ale plany chcę na minutę, dwie do przodu.

Pipboy - Ty pisz podobnie, jak Ci na zewnątrz.

Rozyczka i Buka - Wy, podobnie - plany na kilka sekund i plan uieczki + rzuty 3k6.

Trollka - na razie postać była "zawieszona". W tej kolejce wolałbym jednak zobaczyć Twojego posta.

GreK - Ty zareaguj April na samochód - aby ominąć, musisz wejść w las tropikalny. Jeśli podchodzisz, to napisz jak. tak czy owak potrzebuję 3k6 w poście

Kerm - Mark jest na murze. Może zeskoczyć i odejść. Opis scenerii - w poprzedniej koleje dla April, jeśli nie czytałeś. Dla Ciebie - rzut 3k6, jeśli schodzisz - to jak (opisz plan) i dokąd się udasz
Mark widzi też lepiej Dom obsługi po drugiej stronie muru i wyraźnie to, że stoją tam jakieś samochody przed podjazdem, ale też, że dom się pali (na razie słabo) oraz że przy samochodach biegają jacyś udzie, a pomiędzy nimi coś, co wygląda jak ogromny ziemniak z mackami (w ciemnościach, przy płomieniach domu) - wydaje mu się również, że inni ludzie rzucają się na ludzi i ich przytrzymują. Jednym słowem - armagedon. Jeśli chcesz - mogę Ci to dopisać do posta
 
Armiel jest offline