Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 13:09   #422
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Czas jaki będziesz potrzebował.
2. Trudność z ewentualnym skręceniem/pocięciem liny - zakładam że masz dobry materiał i nie łatwo go pociąć -no chyba, że Twój heros wziął coś z kuchni (bo szczerze mówiąc nie pamiętam, a excela z notatkami mam na innym kompie).
3. Jak to cholerstwo zaczepić. Mur jest wysoki na ponad 3 m, składa się płaskich, pozbawionych jakichkolwiek elementów dekoracyjnych na szczycie - tutaj najlepsza byłaby kotwiczka. Lepszym rozwiązaniem jest to co robię inni - albo szaleńczy parkour albo przystawienie czegoś co zniweluje wysokość.
- Ok, dzięki za szybką odpowiedź

- A to ten mur jest 100% gładki na całej długości? Zwykle są jakieś słupki co jakiś czas czy inne wzmocnienia które jakoś się odznaczają w ścianie muru. Jest coś takiego wytóżniającego się co by można zaczepić? Wtedy bym mógł skręcić coś w rodzaju pętli i zaczepić mi się tak wydaje.

- Nie ciąłbym nic, raczej wiązał ze sobą. Na węzłach myślę, się mój hiroł zna.

- Z kuchni chyba wziąłem nóż i szamę z lodówki ale taki chaos był, że po prawdzie sam nie jestem pewny

- I 3 m mówisz? Hmm... To jak dorosły facet stanąłby pod murem i wyciągnął ręcę to by chyba brakowało z 1 - 0.5 m jakoś tak. Hmm... Nie takie kosmiczne wielkości... Pasowałoby mi te wyróżniające się coś w murze nad słupkiem To bym zdjął kurtkę, podskoczył, i jak się uda to zaczepił o to coś. A potem podźwignął się na takiej "lince" na krawędź muru To by chyba wtedy dość szybkie i bez wiązania/cięcia było. Co Ty na to Armiel?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline