Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 18:18   #148
Nitara
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 1 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
Dlaczego mój post z tej sesji został wykasowany??

Rozumiem, że nie gram już tutaj, ale widziałam, że jak ktoś nie grał, to został usuwany z panelu sesji, a jego post normalnie był dostępny do przeczytania. Mój został skasowany...

Ktokolwiek jest za to odpowiedzialny, wiedz, że poświęciłam DWIE GODZINY żeby go napisać. Skoro mieliście go skasować, to chociaż mogliście dać mi znać na PW, że będzie kasowany, to bym go sobie gdzieś skopiowała i zarchiwizowała

Dzięki... naprawdę... Aż mi się ryczeć chce, bo to był ładny post...

Ok, widzę, że Kerm jest na forum i się udziela w różnych tematach, ale ten jakoś omija, więc może jak napiszę dwa posty pod rząd, to ktoś się zainteresuje.

Ponawiam więc pytanie:
Dlaczego mój post sesyjny został skasowany, skoro nie naruszał regulaminu? Nie interesują mnie wykrętki, tylko fakty.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 17-06-2018 o 19:42. Powód: Post pod postem
Nitara jest offline