Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 20:48   #153
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeśli post został usunięty przez Opiekuna, to nie zniknie on bezpowrotnie z forum i Opiekun danego działu, Moderator lub Administrator mogą go przywrócić lub przynajmniej wysłać Tobie zawartość Twojego posta. Ja zwykle piszę posty najpierw w dokumencie z pakietu biurowego Google Drive, a dopiero później wklejam je na forum. Dzięki temu mogę w historii dokumentu przywrócić każdy swój poprzedni wpis, ale rozumiem, że Ciebie bardziej ubodła strata nie tyle napisanego tekstu, co samego posta i jest to zrozumiałe, bo nie ma tym forum lepszej możliwości na udowodnienie swoich "wartości pisarskich" (choćby przed rekrutującym MG) niż zwyczajne pisanie porządnych postów.

Osobiście uważam, że powinnaś być informowana o tym, ale jednocześnie jestem też zdania, że MG powinien mieć prawo zażyczyć sobie, aby post danego użytkownika w jego sesji został usunięty przez Obsługę. W innym przypadku będzie można kogoś maksymalnie trollować i kryć się za tzw. prawami autorskimi. Oczywiście Twój przypadek jest zgoła inny, ale go też ta zasada powinna dotyczyć.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline