Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2018, 22:07   #93
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Było ciężko ale się udało. Chyba dlatego, że wiedziałem, że tak (nie)cierpliwie czekacie.

Chciałem się z Wami podzielić jedną refleksją. Musiałem uśmiercić drugą już postać z powodu nieobecności gracza. Takie odejścia bez słowa pożegnania mnie smucą. Powody zazwyczaj są dwa. Pierwszy, którego nie chciałbym brać pod uwagę, to brak szacunku dla MG i graczy. Drugi, że w życiu prowadzącego postać wydarzyło się coś, co zmusiło kogoś do porzucenia sesji. Zakładam, że coś nieprzewidywalnego i niemiłego. Tym bardziej smuci.

Życzyłbym sobie, żeby to było ostatnie takie odejście z tej sesji.

No to teraz o kolejnej turce słów parę.
Nadchodzący tydzień będzie dla mnie tygodniem ciężkim. Wizyta klienta i związane z nią długie siedzenie w tyrze. Prawdopodobnie będę tak zmęczony, że nie będzie mi się chciało odpalać komputera. Dlatego dobrze by było, żebyście dali radę w miarę samodzielnie ogarnąć posty.

W miarę możliwości postaram się jednak odpisać na pytania jeśli się takie pojawią.

Chciałbym aby posty pojawiły się do następnej niedzieli 24 czerwca.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline