Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2018, 21:12   #57
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Wy jeszcze posty wstawiacie,ja delikatnie popędzam, ale chcę teraz od Wisienki męską decyzję: kogo zapraszasz na spotkanie z Leifem oraz w jaki sposób.
Od osoby zaproszonej chciałbym informacje czy się wybiera.
No i gracze, powoli posty wstawiajcie...
A pytanie wzięło się stąd, iż powoli siadłem do posta i nagle uświadomiłem sobie, iż nie jestem w stanie pisać dla wszystkich bo nie wiem czy się na spotkanie wybierają.
Nikogo nie zapraszam, mówię że wybieram się na koncert postaci MiRaza w McDonald's jeśli nikt się nie odezwie do Walerii to sama z siebie nie zamierza się z nikim kontaktować.
PS. Nie za bardzo widzę jak mam wrzucić post jeżeli może być podzielony tylko na 2 części.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline