Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2007, 16:58   #12
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Może kilka uwag na początek :

1. Mówisz, że chciałabyś fabułę prowadzić koło 2370? Czyli sesja właściwie dublowałaby wydarzenia znane z serialu. Tylko czy to ma sens? Nie lepiej byłoby zacząć fabułę PO zakończeniu serialu - czyli Dominium pokonane, ale spiskuje w celu odzyskania siły, Klingoni, Romulanie i Federacja w sojuszu który zaczyna trzeszczeć w posadach, a DS9 znowu staje się centrum nowego konfliktu? Wydaje mi się, że to daje większe pole do popisu, i otwiera drogę bardziej oryginalnym pomysłom.
Poza tym jeżeli chcesz prowadzić fabułę ok. 2370 to moja karta postaci jest g.. warta, bo napisałem tam że USS Venture brał udział w wojnie z Dominium .
2. Jeżeli chodzi o rasy - wydaje mi się, że też nie masz co narzekać - masz federacyjnego doktorka, cywila, i byłego kapitana (którego wplątać możesz w Maquis - będzie zagęszczenie fabuły). Nawet jeżeli będzie mała różnorodność postaci to w końcu możesz, tak jak w serialach, prowadzić fabułę z punktu widzenia jednej strony konfliktu (w końcu wszystkie star treki były widziane "ze strony" federuchów).

Cytat:
I czemu wszyscy zamierzają być członkami Federacji?
Ponieważ Federacja ma świetne, nieprzemakalne piżamki zamiast mundurów :P.

Jak tylko zdeklarujesz się w jakich ramach czasowych dziać będzie się sesja, przerobię swoją KP.
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline