Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2018, 11:30   #19
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leokacy Zobacz post
ciężko mi jeszcze wyczuć jaki kawałek akcji będzie odpowiedni
Taki, który nie przekroczy granicy światotworzenia
Powiedzmy, że akcja z przyłożeniem noża do pleców draba była na granicy. Pchnąłeś akcję, wiem co zrobiła postać i mogę zareagować - pozytywnie dla ciebie (udało się) lub negatywnie (zdążył się wywinąć i złapać twoją rękę). Wbicie noża i zabicie łotra byłoby dla mnie przekroczeniem granicy. Pamiętaj też, że w tym temacie możesz dać jakieś deklaracje dodatkowe, typu "jeśli się uda podejść,to chcę go nastraszyć/zabić/połaskotać", "G. rozgląda się i wyjdzie zza drzewa tylko jeśli zauważy mantikorę na polanie".

Tak mi się wydaje, ale przypominam, że ja też nowy jestem i mogę się w swych ocenach mylić To tylko zabawa, więc się nie przejmuj. Jak mi coś nie będzie pasować, spróbujemy to wyprostować

A tymczasem jest kolejny wpis ode mnie
 
Phil jest offline