Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2018, 21:35   #140
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Mam nieco na sercu do obecnej sytuacji, panującej w sesji...

Jest... dosyć nudno nie mówię, że źle gracie, że coś/ktoś mnie wnerwia, co to, to nie. ALE jest za dużo wątków pobocznych, za dużo zbijania bąków po kątach, za dużo wszystkiego. Nie wiem jak widzą to pozostali, ale tak troooochę mi to nie na rękę. Przez to wszystko sesja się nieco wlecze, jest odrobinę nudnawo, gdzie te epickie walki, wybuchy, akcje? Coś ich ostatnio nic a nic nie widać...

Plan był taki: Przylatujecie do kryjówki piratów, dochodzicie do siebie po ostatnich dniach, czekacie na posiłki, a wraz z z nimi heja na wrednego pirata, żeby skopać mu 4 litery. A teraz się ślub pojawił i pewnie i z miesiąc będziemy się tym jeszcze zajmować... ponownie podkreślę, że nie, nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, gracze mają pomysły/własną inicjatywę itd. itp. to też napędza sesję, to też jest superanckie itd.

Proponuję jednak, by cały ten ślub, związane z nim sprawy, przygotowania, jakieś wieczory kawalersko/panieńskie, po prostu omówić, a ja walnę mega postem na ten temat, każdy z was coś doda swoim postem, a potem już przejdziemy do konkretów, co wy na to?

Grzecznie pytam, do niczego nie zmuszam... chcecie, to będziemy to wszystko normalnie i po kolei odgrywali. Proszę o wypowiedzenie się wszystkich grających i nie ma opcji, "to ja jak większość" nie.

Lecimy z wszystkim po kolei, czy okrajamy i idziemy z samą sesją do przodu?

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline