Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2018, 21:36   #78
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Jendker Zobacz post
Dobra, wydażyło się co się wydażyło, trochę mleka się rozlało. Czas pokazał że potrzebujemy zasad żeby nie było nieporozumień na przyszłość i grało nam się przyjemnie.
Jendker, uściślijmy to może. To Ty potrzebujesz tych zasad. Układasz sobie plan i realizujesz go używając innych postaci nie czekając na zgodę graczy, O tempie gry pisałem już w piątek- nie zmieniło się. Zamiast tego zaczęło się autopilotowanie albo poganianie do deklaracji na docu czy na priv. Żenujące zwłaszcza, że tak jak Asmo już napisał każdy codziennie wchodzi na doc.

PS



Z mojej strony to wszystko w temacie tej sesji. Reszcie bardzo dziękuję za wspólna grę. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze razem w innych. A może za jakiś czas sam coś poprowadzę.
 
Dust Mephit jest offline