Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2018, 21:46   #79
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Jendker, uściślijmy to może. To Ty potrzebujesz tych zasad. Układasz sobie plan i realizujesz go używając innych postaci nie czekając na zgodę graczy, O tempie gry pisałem już w piątek- nie zmieniło się. Zamiast tego zaczęło się autopilotowanie albo poganianie do deklaracji na docu czy na priv. Żenujące zwłaszcza, że tak jak Asmo już napisał każdy codziennie wchodzi na doc.

PS



Z mojej strony to wszystko w temacie tej sesji. Reszcie bardzo dziękuję za wspólna grę. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze razem w innych. A może za jakiś czas sam coś poprowadzę.
Kurczę szkoda, bo grałam z Tobą przez prawie dwa lata i uważam, że twoje odejście będzie stratą dla sesji. No, ale rozumiem też twoje powodu szczególnie jeśli to prawda z tym popędzaniem Cię na PW, to bardzo nie w porządku. Każdy z nas poza forum ma swoje prywatne życie i trzeba to zrozumieć.

W każdym razie szanuję decyzję i mam nadzieję spotkania się w jakiejś innej sesji. A jeśli będziesz faktycznie prowadził, to licz na to że dostaniesz ode mnie kartę postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Flamedancer : 20-06-2018 o 21:51.
BloodyMarry jest offline