Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2018, 23:26   #188
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Z opóźnieniem, ale dziękuję bardzo

A jeśli chodzi o dążenia, to wszystko mi jedno czy poznam je widząc do czego zmierzają postacie, czy dodatkowo mi napiszecie. I bynajmniej nie chodzi mi o to, że koniecznie musi pojawić się ciskający się w oczy komunikat: "chcę zrobić to" (w postach). Formę, czas i wszystko inne zostawiam wam. Najważniejsze, żebyście to wy wiedzieli i dążyli do tego.
Im więcej będziecie do mnie mieli pytań, im bardziej będziecie mi się naprzykrzać, tym bardziej się cieszę
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline