Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2018, 13:47   #81
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
Co racja to racja.
Też podchodziłem do tego tak, że dopóki nie jest to opublikowane na forum, to treść można modyfikować, ale faktycznie powinniśmy zwyczajnie zwolnić tempa i grzecznie czekać na każdego. Bo przyjemność każdy ma czerpać, a nie tylko ci, którzy mają najwięcej czasu.
Poprosiłem Hunga o powrót. Jeśli się nie zdecyduje to uszanuję jego decyzję, bo narozrabialiśmy (głównie ja, bo powinienem zwyczajnie ogarnąć się i powiedzieć "a teraz czekamy na resztę").

Myślę, że zasada będzie prosta i klarowna.
Tak jak pisaliście wyżej, dialogi i nic nie zmieniające odgrywanie postaci można pisać ile się chce, ale podczas pozostałych okoliczności, nawet wydających się błahych, będziemy grzecznie czekać na reakcję i decyzję pozostałych (no i autopilot totalnie zakazany, chyba, że ktoś napisze wczesniej deklarację). Jeśli ktoś nie będzie mógł wchodzić przez dłuższy czas (tj np tydzień, czy więcej), niech po prostu powie i postanowimy co robić (jeśli to tylko kilka dni, to nawet będziemy mogli poczekać).

Przepraszam za zamieszanie, które wynikło w sumie z mojego braku zorganizowania.

No i przyjmijmy, że dwa dni na odpis w docu (jesli ktoś nie może codziennie) to będzie standardowe, bez konieczności informowania reszty, ok?
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 22-06-2018 o 14:23.
Koinu jest offline