Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2007, 01:50   #52
Kualdis
 
Reputacja: 1 Kualdis nie jest za bardzo znany
Tak samo jak autor tego tematu jestem tutaj nowy, nigdy nie miałem styczności z "prawdziwymi"grami RP.Znam teorie do WFRP ale mam parę pytań odnośnie praktyki:

1)Jak tworzyć karty postaci.
Wiem ze ten wątek był wielokrotnie poruszany na forum ale czuję zakłopotanie
kiedy jest temat ze robi się je już po "załapaniu" na sesje,przez MG a tu widzę jak
w dziale rekrutacji MG pisze coś w stylu "ślijcie karty na priv"

2)Na forum i w podręczniku przeczytałem że gracz "steruje" wyłącznie swoja postacią
a czasem czytając niektóre sesje widzę coś w stylu "idę sie przejść wraz z moimi dzielnymi towarzyszami"(oczywiście to nie dokładnie tak wyglądało ) domyślam sie że towarzysze to inni gracze.Więc co by sie stało gdyby "towarzysz" nie miał zamiaru sie przejść tylko usiąść albo coś w tym stylu ?

3)Co sie dzieje z bohaterem jak zakończę jakaś sesje.Podejrzewam ze w między czasie nazbiera trochę ekwipunku,nauczy sie paru nowych umiejętności,zbierze trochę PD,i co dalej czy mogę wcielić sie w niego ale już bogatszego o umiejętności i PD w innej sesji czy postać przepada ?

Mam nadzieje że weterani w służbie imperium(i nie tylko) zechcą poświęcić chwilę swojego cennego czasu i pomogą skromnemu nowicjuszowi.


P.S:Jak już ktoś będzie zamierzał pomóc to proszę nie dawać linków nie wiem czemu ale na TYM forum kiedy klikam na link przekierowuje mnie na stronę główną tak sie dzieje za każdym razem na wszystkich linkach.
 

Ostatnio edytowane przez Kualdis : 07-07-2007 o 01:54.
Kualdis jest offline