Wątek: Ogry - Irdowie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2005, 15:59   #19
xpiotras
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał AO
nie, jednakże znam ludzi, którzy to zrobili i nie jest dla mnie problemem rzucić okiem na ich książkę.
A zapłaciłeś wydawcy, za to że czytasz? Teraz masz wszystkie informacje i możesz grać. A to jest NIELEGALNE.

Cytat:
Napisał AO
nie podałem tych materiałów na tyle alby umozliwić Ci grę tą rasą, więc nie wyrządziłem żadnej krzywdy wydawcy podręcznika.
Chłopcze, prawo autorskie mówi o "całości lub CZĘŚCI" utworu. I nigdzie nie pisze, że jak nie umożliwa gry to jest to legalne. Bo jeśli zrobisz kopię 99 stron stu stronicowej książki to gra nie będzie możliwa? A może to Ty ustalasz prawo? A może wiesz co to jest megalomania i zarozumialstwo? I do tego ZŁAMAŁEŚ PRAWO. I co teraz?
Poza tym, wczesniej napisałeś: "Templarius, Clone Wors są usuwane ze wszystkichg stron więc ciężko bedzie Ci je znalesc. Poszukaj w p2p a jezeli mieszkasz w krakowie to sie do mnie zgłoś" A skąd wiesz, że są usuwane? Czyżbyś korzystał z tego szatańskiego wynalazku? No to może ja też się zgłoszę, ale z panami w niebieskich mundurkach, oni też chętnie obejrzą ten film, panie piracie.

Cytat:
Swoją drogą, mógłbys sie uspokoić i spóścić z tonu.
A może to TY się uspokój? Bo jesteś idealnym kandydatem na polskiego Pawkę Morozowa. Sprawdź czy rodzice nie mają jakichś pirackich filmów u siebie, może trzeba będzie jakiś donosik upichcić.

Cytat:
Proponuję aby jednak używać materiałów oficjalnych, gdyż produkcje fanowskie mają to dosiebie ( nie wszystkie, rzecz jasna) że są przepakowane i zawierają błędy.
Przepakowane powiadasz? A w co? W pudełka po butach? A może nie umiesz się wysłowić?
I mają do siebie że niektóre zawierają błędy... A może "pan expert" napisze nam tutaj zgromadzonym jakież to błędy on znalazł, bo przecież chyba nie pisze o czymś o czym nie ma pojęcia. No nie? A jak nie ma błędów to też nie można pisać bo "pan expert" mówi że nie.

Jak zwykle nie pozdrawiam
 
  Odpowiedź z Cytowaniem