Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2018, 23:44   #323
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Mogę spróbować uleczyć kogoś magią, ale obawiam się, że da to marny skutek w przypadku poważniejszych ran. - Spojrzał na Gerharta.

Choć Albrecht nie mógł o tym wiedzieć, przez jego głowę przeleciały myśli podobne do tych Ulliego - po raz kolejny wyszedł bez szwanku, podczas gdy jego towarzysze, rodzina i przyjaciele zostawali ranni i ginęli. Jeśli tak wyglądało szczęście, to żałował, że nie urodził się pechowcem.

- Wybacz, że cię tutaj zostawiłem Gerhart. - Ukląkł obok towarzysza. - Zobaczyłem, jak Ulli rzucił się w płomienie i bałem się, że przypłaci to życiem. Wyszło na to, że nie miałem racji.

- Warto upomnieć się o nagrodę, to na pewno. Te blachy z kolei... mam co do nich złe przeczucia. Najlepiej byłoby je zniszczyć. Morryto, masz jakiś pomysł? Może egzorcyzm?

Na koniec pozostawała kwestia opuszczenia miasta.
- Boję się, że opuszczenie miasta może niewiele dać. A w drodze, poza murami, jesteśmy jeszcze bardziej narażeni.
 
Fyrskar jest offline