Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2018, 14:33   #849
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
trzeba będzie rozjuczyć osły i jeśli nie jest tak głęboko przeprowadzić je kolejno, wątpliwe by wlazły bez paniki na chyboczącą się tratwę.
Bagaże przeciągnąć na linie zawieszonej ponad poziomem wody, albo najwyżsi nad głowami przeniosą. Potem kolejno trzymając się liny przejść na druga strone.

Tak bym widział to ja.

P.S. MG biorąc pod uwagę że mam wyczucie kierunku , sztukę przetrwania, tropienie, śledzenie, sposta, nawigacje trzymanie mnie jako zamykającego pochód, a nie kawałek przed drużyna jest marnowaniem tych umiejętności i całkowitym nie wykorzystywaniem ich dla dobra teamu.


Tak więc zaproponuje swoje umiejętności drużynie i ich wykorzystanie dokładnie zwróce się do Hakona.Zawsze to większe szanse na unikniecie "nieprzyjemnych przygód"

--
Deklaracje odpinam moja line z hakiem i staram sie przerzucić ja na druga stronę i zaczepić o coś stabilnego na tyle by pierwsza osoba przechodząca miała zabezpieczenie.Następnie mocuje ja do czegoś dostępnego po naszej stronie.
( Jeśli będzie to niewykonalne zwiąże dwie liny, spróbujemy za pomocą łuku i kogoś kto ma ku temu umiejętności przestrzelić ją na drugą stronę i wbić w coś. Chociażo to poprosi kogoś Kyan kto nosi ze sobą łuk)
Patrząc po zdjęciu poglądowym nie będzie to zbyt trudne do wykonania.
Idę pierwszy sprawdzając grunt czy osioł da radę przejść czy most w większości strzaskany leży na dnie czy porwał go nurt.
Bo możliwe ze dno jest najeżone spękanymi dechami, więc ostrożnie.
Oczywiście przeprawiam się bez plecaka, kuszy,tarczy czy hełmu jedynie młot za pasem.Wrażliwe rzeczy na wilgoć jak fajka czy tytoń tez zostają.
Jeśli człowiek ma po pas wodę ja będę miał po klatke piersiową.


p.s 2 .
To rzeczka górski potok więc woda powinna być krystalicznie czysta czy widać dno i co na nim leży?
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 27-06-2018 o 15:12.
PanDwarf jest offline