Wątek: Horrory Filmowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2018, 09:20   #2
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Przebudzenie dusz
Ghost Stories
Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.
Filmweb: 6.2/10
IMDB: 6.8/10
Ja: 7.5/10

Muszę przyznać, że film mi się spodobał. Były elementy horrorystyczne, bez jump scarów się nie obeszło, jednak nie zdominowały filmu, było też humorystycznie i dramatycznie, intrygująco. Jest mały plot twist Naprawdę ciekawe dzieło. Nie żałuję wydanych pieniędzy, z zaciągniętych opinii większość moich znajomych propsuje filmowi i ocena to minimum 7. Chyba warto zobaczyć Jeśli się głęboko zastanawialiście i wahaliście nad tym czy pójść do kina, to wg mnie śmiało można iść na "małą środę"

W następnym tygodniu mam w planach Hereditary!
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 28-06-2018 o 09:27.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem