Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2018, 14:48   #14
Whisper
 
Whisper's Avatar
 
Reputacja: 1 Whisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skałWhisper jest jak klejnot wśród skał
Hejka ^^, Opis bardzo zachęcający ! Jako że ostatnimi czasy siedziałem w mitologii za pomocą God of War, oraz gry Blood Rage(planszówka ), to jestem chętny na zdobywanie nowych ziem ku chwale Odyna :P.
Z samą wiedzą tematyczną to jedynie pięć sezonów wikingów. O systemie i podręczniku pierwsze słyszę, jestem jednak gotów się zaznajomić, chociażby z tworzeniem KP, rozdziałem o fabule czy świecie, jak tylko gdzieś uda mi się dostać kopię .
Pytanko, kiedy byś przewidywał rozpoczęcie? Zakładając że przykładowo w ciągu dwóch tygodni zbierzesz ekipę(Nie wiem jeszcze jak szybko się na forum zdobywa graczy do sesji).
 
Whisper jest offline