Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2018, 20:54   #37
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
A jak jesteśmy rozlokowani w pokojach i jakich? Bo zwykły standard wygląda nieźle, ale jak nie będzie kompletu to chyba przywioze namiot. Jak coś to mam 4os z dwiema komorami. Wlezie więcej. Sprawdzałem.
...
Zamorduję Cię, Kaktus, wiesz?
<wywija nerwowo mackami>
No po to jechałam do ośrodka żeby zrobić rzeczywiste zdjęcia pokoi i obczaić wszystko.
<bierze kilka oddechów>
Tu masz focie pokoików w zwykłym standardzie. Łazienka jest współdzielona z drugim pokojem, a tak to jak widać wszystko.
Na tę chwilę wychodzi, że chętne na współdzielenie pokoi są 3-7 osóbki, więc w zależności od tego na czym stanie, będzie Was po 2-4 osoby na pokój. I w zależności od tego cena za nocleg wyniesie 25-50zł (za dwie noce 50-100zł), ale to się okaże ostatecznie na miejscu pewnie.

Jakby co, mogę wziąć też zapasowo śpiwór i karimatę.

Edit:
@Snigonas
Za 25-50zł masz nocleg we współdzielonym pokoju. Nie lepiej tak? Bo jednak pogoda może nie dopisać pod koniec sierpnia i będzie słabo przy namiotach.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 28-06-2018 o 21:03.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem