Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2018, 18:27   #308
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do prawie do końca work week (czw. 05.VII).


- ag. ter. Beaumont 10/10 zdrowa; (Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 10/10 zdrowy; (Albert William Lloyd)
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy; (Lars Erik Rasmussen)


- Oki to przewinąłem nieco akcję. Jest piątkowe popołudnie i możecie przystąpić do ubijania interesów z elektrownią

- Od wysiadki z pociągu do spotkania jest jakieś 2 h. Akurat by zamówić hotel. W Rjikan jest kilka, możecie poświatotworzyć. Nie powinno być problemów ani ze znalezieniem hotelu ani pokoju.

- Podobnie z przebyciem trasy Rjukan - NH. To ok z 5 - 10 min jazdy samochodem. Możecie z hotelu podjechać taksówką czy coś w ten deseń.

- Początek spotkania w elektrowni też dość standardowy i bez sensacji. Ot, przedstawić się kim się jest i po co a następnie przychodzi Stiansen i zaprasza na rozmowę do swojego gabinetu. Początek rozmowy też jest kurtuazyjny z pytaniami o samopoczucie, podróż itd. Tutaj też możecie poświatotworzyć byle się nie gryzło z tym co napisane w poście.

- Jak coś, ktoś chce uderzyć w jakiś akcent w rozmowie czy podróży niech pyta czy da znać to postaram się powiedzieć co i jak

- Gabinet Stiansena ma jak to gabinet, biurko i krzesła po po obu stronach. Ale, że jest was czwórka to siedzicie na sofie przy małym stoliku przy ścianie. Stiansen bardzo dobrze mówi po niemiecku i całkiem dobrze po francusku. Lingwistycznie dostosuje się do rozmówcy.

- W tej turze chciałbym byście przedstawili romans jaki macie do elektrowni. Uwaga gospodarza koncentruje się głównie na "Amerykaninie" bo w końcu on ma być szefem wysłanej przez firmę misji. Niemniej jak ktoś chce coś, powiedzieć no oczywiście może Gospodarz generalnie wydaje się traktować spotkanie jak standardowe, biznesowe spotkanie poza uwzględnieniem zza oceanicznej otoczki naturalnie. Interesi mnie co i jak mówicie, ze swoim biznesem i raczej nie chciałbym przeciągać spotkania na nie wiadomo ile tur rozgrywki


---

- Chyba tyle ode mnie na tą chwilę. Jak coś niejasne czy coś ktoś by chciał jeszcze wiedzieć to pisać śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline