Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2018, 08:11   #45
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
@Hakon
20zł, psze pana <wyciąga śliską mackę po pieniążki>

O Leonie wiem, w razie czego gdzieś pchlarza wciśniemy. Na przykład do miski piseła od Gryfa.

@All
Bajedełej, nie wiem czy zauważyliście na fociach, ale tam są boiska do siatki i nogi. Ja piłkę do siatkówki mam i przywiozę, ale jakby co można też wziąć do nogi.

Poza tym w ośrodku są piłkarzyki i bilard, choć jeszcze muszę się dowiedzieć jakie tu są zasady korzystania. Na pewno można wynająć rowery i chyba też łódki (tak, wiem co zrobić z ciałem, gdyby.... ktoś okazał się niegrzecznym zlotowiczem ).

Generalnie jednak będziemy trochu na uboczu, w lesie, a do główne promenady, gdzie są wszystkie knajpki i np. można wypożyczyć rowery wodne, jest jakieś 20-30min spacerkiem po wale jeziora. Lub można podjechać automobilem, wtedy to 5min.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem