Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2018, 00:00   #614
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Nie wiem co poradzić. Jeżeli napiszę mniej, to inne postaci, wliczając Ari Sainena, rozbudują swój post i narzucą działanie mnie (też tak się często czuję, że posty innych postaci wymuszają na mnie dostosowanie się, ale po prostu dostosowuję - skoro MG nie zwrócił tym osobom uwagi, to znaczy, że to akceptuje). Ale co to przeszkadza, że to zrobiłem? Przecież nikomu nie przeszkadzam w przeszukiwaniu, znalezienia Otta, obejrzeniu rany i innych takich? MG zdecyduje w razie czego kto co zauważył, zebrał, jeżeli uzna za stosowne, prawda? Po prostu opisuję szereg działań - a wy w tym czasie też wykonajcie szereg swoich działań.

I pragnę zauważyć, że w moim poście poprosiłem (nie zmusiłem) o pomoc dwie postaci. To czy mi pomogły, to zupełnie inna para kaloszy - mogą się w swoich postach z tym nie zgodzić i nie zaburzy to wypowiedzi, prawda?
 
Gladin jest offline