Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2018, 16:16   #916
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Różnic między wysokimi elfami, leśnymi i mrocznymi jest tyle co między orkiem, a snotlingiem. To, że mają długie uszy i te same korzenie, nie czyni ich podobnym sobie na wzór ludzkich ras w naszym świecie. Wystarczy porównać w jakim otoczeniu żyją, ich charaktery, zachowanie - każda z tych odmian elfa jest diametralnie inna pod tym względem, zaś krasnoludy obwiniają elfy za coś co miało miejsce przed ponad trzema tysiącleciami - rachunek, który w oczach każdego pobocznego obserwatora został już wtedy wyrównany (zresztą sam Wysoki Król Gotrek to powiedział - to on zerwał koronę z głowy Celedora II). No i długobrodzi sami na siebie sprowadzili zagładę, choć te wulkany to była wina jaszczuroludzi niż naturalnych działań.

Obie te wielkie cywilizacje jednak bledną przy potędze najpotężniejszego imperium w dziejach Warhammera - Imperium Nehekary, które u szczytu swojej chwały posiadało większe armie niż wszystkie hordy Chaosu razem wzięte. Długo myślałem nad wątkiem z Królami Katakumb i może kiedyś uda mi się go wprowadzić w tej kampanii.

P.S. Elfy z Athel Loren (czy ogółem Leśne Elfy) całkowicie wyrzekły się władzy Króla Feniksa.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 03-07-2018 o 16:18.
Warlock jest offline