Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2018, 18:14   #44
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl przytrzymał się ścigacza cybernetyczną ręką, kiedy ten wyrwał mocno w jedną z bocznych alejek. Za załomem szybko zeskoczył z pojazdu. W myślach przeklął Tamrena za głupotę.

- "Tak rozdzielmy się. Spróbuj odwrócić jego uwagę. Ja spróbuje go zajść od strony kontenerów i odstrzelić mu ten cholerny łeb. Na razie zajmijmy się nim, a później pomyślimy o module.".


Rączka spojrzał na wyświetlacz i przekierował drona, tak aby móc spokojnie z góry obserwować plac i śledzić ruchy Piaskowego. Chwile przeanalizował sytuacje z lotu ptaka i rzucił do Ja-Sona.

-"Objedź ten budynek z lewej i skręć w drugą alejkę, powinieneś tam móc zostawić ścigacz i podejść go od tamtej strony. Ja pójdę w prawo, tam powinno dać się przekraść za kontenery ze śmieciami i podkraść się niepostrzeżenie na jego tyły od drugiej strony. Na mój znak, ostrzelaj go abym miał możliwość zaatakować go niepostrzeżenie od tyłu. Miejmy nadzieje, że zdążymy przed jego kumplami i przed glinami"


Karl szybko ruszył po wyznaczonej sobie ścieżce. Miał nadzieje, że zdążą przed glinami. Przez głowę przemknęła mu jeszcze myśl o ostatnich słowach Tamrena o zaopiekowaniu się jego synem. Hm. Znając życie to pewnie młody jeszcze sprzedał ojca. Odegnał szybko myśli z głowy i skoncentrował się z powrotem na zadaniu.
 

Ostatnio edytowane przez Raging : 03-07-2018 o 21:16.
Raging jest offline