Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2018, 00:40   #2681
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
To z mojego skorzystaj. Pi0towi nie ma po co zabierać.
Ty już nie masz żadnych PP od tygodnia. Nikomu zabierać nie chciałem, chciałem Wam DAĆ za zmianę historii poprzez przeciągnięcie Brocka na Waszą stronę. Ale ponieważ zamiast przeciągnąć Brocka na stronę Imperium (wystarczyło dotrzymać umowy z nim) zdecydowałeś się ją złamać i utwierdzić go w przekonaniu, że z Imperialnymi nie ma co robić interesów to nie mam Wam za go nagrody dać. Eh, a już miałem takiego pięknego posta kończącego (Baron się w nim wzbogacał o 1000 zk prowizji od kontraktu), a tu nie ma końca tylko walka trwa dalej.

P.S. Co Cię podkusiło, by naraz przekonywać, że:
a) mają zaufać Twoim słowom, i
b) Twoje słowa, obietnice i gwarancje, nawet zapisane notarialnie w formie listu żelaznego są bezwartościowe.

@ wszyscy

Wybaczcie, nie spodziewałem się, że Gustaw postanowi sprowokować Brocka do ataku na miasto. Sesja nie ma jak się skończyć w takim momencie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 04-07-2018 o 00:43.
hen_cerbin jest offline