Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2018, 11:18   #205
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Tak, Igor wiedział, że te duch był potężny, ale nie na tyle by fizycznie objawiać swoją obecność tym co on widział. Jednak, to była kwestia czasu. Prędzej, czy później SHTF i będzie bardziej kolorowo, krwiście i pierzaście niż kiedykolwiek było do tej pory. Nie wnikał w genezę problemu. NIe od tego był. Choć przysiągł pomagać duchom, ten był szkodnikiem, a szkodniki... się wytępia. Wyrywa chwasta z korzeniami.

- Pierwszą lepszą sodę. - powiedział ciepło mężczyzna o zaciętym, acz błądzącym spojrzeniu, a kiedy dostał kubek coli i zapłacił za trunek zanurzył w nim pyska.

Jak tu powiedzieć kobiecie z czym ma problem? Kuchenek za cholerę nie naprawi. Nie ważne jak bardzo by się nie starała. Interferencja świata duchowego na materialny była zbyt silna... Cóż, zdecydował się postawić na stary dobry blef. To była starsza kobieta, więc pewnie i wierząca... i w to miał zamiar zagrać.

- Zapewne już ktoś próbował naprawić kuchenkę, ale nic z tego nie wyszło, prawda? - zapytał pro forma - Będę z panią szczery. Wielebnego Ojca Egzorcysty Eustachego doszły słuchy, że może mieć pani problem natury duchowej, a dokładniej złośliwego ducha. Nawiedzenie. Niestety Ojciec Eustachy jest teraz na Śląsku czyniąc posługę Jezusową, ale przysłał mnie. Może nie jestem duchownym i specjalistą jak Wielebny Ojciec, ale powinienem był w stanie pomóc. Oczywiście na krótki czas trzeba będzie zamknąć lokal, ale patrząc o ruchu nie powinna osię to odbić na utargu. To jak? Chce Pani odzyskać klientów z moją pomocą, czy woli pani nadal użerać się z zerowym ruchem? Choć nie mam święceń i moje metody są ekscentryczne to czynię posługę Chrystusową, czyli za darmo. Nic pani nie traci, choć przed egzorcyzmem chciałbym usłyszeć wszystko co się działo do tej pory od momentu począków dziwnych zdarzeń. Kuchenki się wliczają. Wszystko ma znaczenie.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline