Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2018, 17:38   #162
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
Jestem. Trochę to zajęło, przepraszam.

Alaron dodałem C.D.N. w zasadzie są to tylko informacje o tym c czarnym bokserze. W gdocu masz ten salon fryzjerski na razie nie ruszony.

Milli jest dzień dalej niż reszta graczy. Te wątki na spokojnie.

Lovell ma cały dzień czwartek. Dlatego w docu już wkleiłem to co będzie w moim poście tego Sebastian dowie się od Jenny na spotkaniu z żoną zdradzoną? Do rozplanowania jest cały dzień. Sugeruje to spotkanie z Mią i synem. A dalej słucham deklaracji? gdzie jedziesz co robisz? Firma Blackoowda? Bracia Blackwooda?



Aiko - nie zapomniałem o Alicji. jeszcze chwileczka jeszcze momencik.


niżej timeline jeszcze nie kompletny tak że można zgłaszać uwagi.



Środa, wieczorem

* Caine ma spotkanie z Alice i spędza z nią upojną noc

* Tete a tete Lovella i Deanny w psychiatryku, na samochód Deanny spada pianio + Lovell rozpytuje personel o sprawy szpitala + rozmawia z Virgil Wollstonecraftem dyrektorem szpitala NOS + dzwoni do naczelnego w sprawie artykułu + dzwoni do byłej kochanki Mii i podejmuje się rozwiązać sprawę zdrady małżeńskiej Emmy +


* Giordano szuka Lulu Sue kabarecie; rozmawia ze sprzątaczką, parkingowym + rozmawia z szefową kabaretu + noc spędza na fotelu trzymany pod lufą broni

* Milli spędza spokojny wieczór w domu;

*O’Connorr poszukuje Luigiego Giordano + unika śmierci w ataku na pizzerię Vito's + rozmawia przez telefon z szefem gangu Irlandczyków + jedzie na miejsce wypadku samochodowego Blackwooda + ogląda ciało w kostnicy;


Czwartek

* Caine spotyka się na śniadaniu z przyjaciółką w Podwiązce - rano


* Giordano rano wypuszczony z kabaretu + po czym zostaje aresztowany w sprawie Blackwooda + nie stawia się na umówione spotkanie z szefem Mangano;


* O'Connor spotyka się z szefem włoskiej ferajny Nicky'm Mangano + ustala warunki spotkania szefów mafii włoskiej i irlandzkiej na gali boksu w “Coliseum Arena” + jedzie

* Deanna zostajej porawana

* Milli, Deanna, Caine spotkanie z Andersonem w szpitalu, dowiadują się zaskakujących faktów o testamencie; Mili i Caine jadą na kawę do Café Beignet i spędzają miło czas

* Caine rozmawia z Erikiem McGee na polu golfowym


Piątek

*Milli rozmawia ze służącą macochy + dowiaduje się od Jose o przeszłości Deanny + zgłasza jej zaginięcie na policji + jedzie do wujka Ernesta gdzie dowiaduje się że ma siostrę
Pytanie do MG, kiedy Caine będzie mógł oddzwonić do Mili?
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline