Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2007, 09:38   #19
Brat Razjel
 
Reputacja: 0 Brat Razjel może tylko marzyć o lepszym jutrze
W sumie czekam jeszcze na postacie Extremala, Gnashrakka i Judeau jeśli się zdecyduje grać. Wtedy mogę rekrutacje zamknąć i zaczniemy wcześniej

Orkowie są kiepskimi strategami?! O nie nie Większość patrzy na nich jako bezmyślną masę zielonych mięśni i żelastwa co biegnie w jednym kierunku. No ale to jest doskonała strategia dla orków. Mają ilość, nie troszczą się o zaopatrzenie, nie trzeba bać się o ich morale (póki główny boss żyje), im ktoś stawia zacieklejszy opór tym dla orków lepiej, więcej WAAAGHHH!

Zresztą jak napisałem ich główni dowódcy nie żyją i nikt ich nie kontroluje. Teraz sobie wyobraźcie, że ktoś zaczyna nimi poważnie dowodzić... ktoś ze zmysłem taktycznym SM, CSM czy Eldarów (mają combat rate najwyższy ze wszystkich armii , bo aż 4). Masakra...

A co do ich psykerów... każdy ork jest psykerem Ale tylko Weird Boyz to kontrolują. To miała być broń na nekronów, którzy z psykerami mają tyle wspólnego co ja sam ;D

No, a wracając do rekrutacji , bo jestem tu nowy... mam liczyć, że ktoś jeszcze się przykula? Wy się tu między sobą bardziej znacie.

P.S. Ten image Valhallan (dokładnie ten sam, chyba nawet ten sam link) jest w pierwszym poście jakby ktoś nie zauważył.
 
__________________
War. War never changes. Since the damn of human kind, when our ancestors first discovered the killing power of rock and bone, blood has been spilled in the name of everything, from God to justice to simple, psychotic rage. But war never changes!
Brat Razjel jest offline