Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2018, 18:23   #163
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Adr
Czwartek planowałem rano wizytę z Jenny u Emmy, potem próba spotkania się z Mili Blackwood lub próba drugiego podejścia do Deanny (Lovell nie wie o porwaniu), ale wg timeline widzę, że Wisienki jest już na piątku, to raczyj odpada. O Mii nie myślałem, przez telefon "kiedyś" brzmiało jak niesprecyzowana bliższa przyszłość. Względem planów Lovella na czwartek też ważne czy i co Mia wyciągnęła od ojca w kwestii wypadku Blackwooda i czy przekazała to Lovellowi.

Propozycję mam taką na czwartek zatem:
1. rano spotkanie z Emmą w towarzystwie Jen
2. u Emmy informacja od Mii zaplanowanym "przypadkowym" spotkaniu gdzieś w NO, z Mią i Thomasem
3. spotkanie z Mią i Thomasem wraz z Jenny wracając od Emmy, na nim Mia może ewentualnie powiedzieć co wygrzebała od ojca.
4. Próba złapania Mili Blackwood lub Deany Blackwood w rezydencji Blackwoodów, nieudana, bo jedna z Cainem testament wtedy, a druga imprezuje z porywaczami. Zatem rozpytywanie o Blackwooda służby itp.
5. Popołudnie i wczesny wieczór to kręcenie sie wokół firmy B., braci B., lub motywu wypadku B (zaleznie od tego co wcześniej wyciągnie od Mii i w rezydencji)
6. Odpływ w miarę wczesnie, bo on 2 noce niedosypia. Poprzednia wgl nic, ta z śr. na czw. kima w redakcji raptem na krześle pare godzin.
Jak to widzisz? Pasuje?
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 04-07-2018 o 18:28.
Leoncoeur jest offline