Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2007, 11:02   #15
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Przepraszam wszystkich za moją prawie miesięczną nieobecność, ale zostałem nagle zaskoczony wakacjami :/ Dla co bardziej ciekawych:

- Jasiek, wstawaj, o siódmej mamy samolot.
- Ke? Jaki (cenzura autorska) samolot?
- Wstawaj, później ci powiem

Tzn. na niedługo przed zakończeniem roku rodzice wykopali cały dom na Dominikanę, nikomu nic nie mówiąc. Dlatego, niestety, nie zdążyłem nawet odpalić komputera i uprzedzić o mojej nieobecności. Jak się zapewne domyślacie, na Dominikanie także nie miałem dostępu do netu... Reszta chyba wiadoma.

Jeszcze raz przepraszam za nieuprzedzone zawieszenie wszystkich moich sesji i zapewniam, iż w najbliższym czasie będę usiłował je wszystkie reaktywować. Niestety, nie nastąpi to dzisiaj, jako że siedzę przy zupełnie lipnym komputerze, na którym ledwo da się pisać. Może dziś, może jutro lub pojutrze przepiszę tą wiadomość do wszystkich działów Rekrutacji i Komentarzy prowadzonych przeze mnie.

Mam nadzieję, że mi wybaczycie.
 
Yaneks jest offline