Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2007, 11:57   #127
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Phalenopsis, Cmentarz w dzielnicy Żebraczej

- Nic o tobie nie wiem. Poza tym ściągnąłeś mnie tutaj w dość brutalny sposób – powiedział Mildran maksymalnie opanowanym głosem. – Jestem dość ugodowy, wystarczyłoby powiedzieć to z chęcią bym wpadł.-

- Wolałbym nie ujawniać mojej obecności twemu pracodawcy, z przyczyn...osobistych. - rzekł krasnolud. - Widzisz chłopcze, ród Silberkinnów ma coś, co w sumie, mnie się należy. Jest to starożytne berło. Chcę je odzyskać.
Krasnolud podszedł bliżej , po czym kontynuował. - I tu wkraczasz ty, zdobądź berło, a zyskasz wdzięczność Władcy szczurów...Bo tak mnie w tym stuleciu nazywają.
Starzec obszedł elfa dookoła mówiąc.- Na pewno masz jakieś potrzeby, pragnienia...sny, marzenia. Wymień je, podaj swoją cenę Mildranie.. Z pewnością się dogadamy.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline