Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2018, 15:21   #931
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
O, nie żyję. A właśnie miałem zgłaszać, że wyjeżdżam urlopować do końca lipca i chciałem oddać pieczę nad decyzjami Leliany Nami, a wczesniej jeszcze zarzucić jakimś postem, a tu taka niespodzianka. No nic to, dziękuję za krótką, ale mimo wszystko fajną przygodę! Pogrzebały mnie moje problemy czasowe chyba. Mam nadzieję, że po urlopie będzie lepiej. Przeżyjcie!

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
No teraz to z pewnością ;p
Powiem szczerze, że mimo iż ubolewam nad utratą graczy i ich postaci, to popieram taki krok. Jak się już podjęło sesji to należy grać, a nie się prześlizgiwać i potem mieć sesję w "zakończonych". Zawsze jest o czym napisać, naprawdę sesja nie jest wymagająca.
Tak jeszcze odnalazłem w komentarzach i czuję, że muszę odpisać. Ja zawsze mam o czym pisać, o czym na przykład świadczy fakt, że pisałem, mimo że postać miałem praktycznie nieprzytomną przez jakiś czas. Mnie zabrakło czasu prywatnego na grę, na forum i na wszystko. Żałuję, że tak się stało, ale już się stało. Uśmiercenie postaci gracza w takim przypadku jak najbardziej wskazane i mimo wszystko cieszę się, że miałem szansę pograć chwilę .
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 05-07-2018 o 15:27.
Pan Elf jest offline