Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2018, 18:08   #933
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Corax wie, bo z nią rozmawiałem. To samo pewnie tyczy się Ascarda, bo zagląda na forum. Decyzja taka zapadła, bo mocno demotywuje mnie nieobecność i szeroko pojęty brak aktywności ze strony graczy. Sceny buduję w taki sposób, aby każdy mógł się wypowiedzieć i nie musiałbym do tego zachęcać. Oczywiście to ostatnie nie tyczy się każdego z wyrzuconych graczy. Nie bierzcie tego personalnie. Czekałem cały maj i czerwiec, no i wreszcie poczułem się zmuszony do podjęcia drastycznych kroków dla dobra sesji. Druga strona medalu jest taka, że macie teraz o jedną sesję mniej i możecie się lepiej skupić na pozostałych.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline