Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2018, 18:47   #46
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
No dobra, to ja wysyłam w miasto dwójkę moich operatorów. George i Ruben.
Zamontują zagłuszacze na urządzeniach transmisyjnych (do uruchomienia zdalnie tylko w przypadku takiej potrzeby).
Na misji włamią się do systemu klubu (priorytet to wyłączenie systemu obronnego w przypadku takiej potrzeby).
Ruben wejdzie do klubu. Z jego aparycją i zamiłowaniem do rozrywki powinien wpasować się w klimat. Na znak od agentki, przejmie datapad, do którego wepnie urządzonko, przez które reszta zespołu zhakuje zawartość datapadu. Jeśli da radę, to wmontuje w niego nadajnik.

Law i Yoshiaki będą odpowiedzialni za zdalne hakowanie oraz monitorowanie reakcji Adventu. Myślę też o kilku dronach obserwujących okolicę podczas misji.

George i Ruben zabiorą swój van, do którego mogą też zgarnąć agentkę. Ruben potrafi prowadzić, więc w razie przypału będzie szybko zmykał
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline