Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2018, 20:53   #48
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl złapał za moduł i pomógł zanieść go z Ja-sonem do ścigacza tam odmontował linkę z cyberręki i zaczął montować na ścigaczu. W myślach analizując czy może zaufać niedawno poznanemu najemnikowi. No cóż mogli to ukryć to gdzieś tu blisko w śmietniku. Najczęściej pod latarnią najciemniej, ale niech będzie. Zaufa mu.


- Dobra Ja-son wywieź moduł i ukryj go gdzieś, ja postaram ulotnić się z stąd na piechotę. Z dronem obserwującym z góry i bez towaru nie powinienem wzbudzać aż takiego zainteresowania. Spotkajmy się później w barze pod zdechłym Kojotem

Rączka gadał jak najęty cały czas mocując moduł do ścigacza. Miał nadzieje, że znowu ktoś go nie zdradzi, albo Ja-son nie dostanie przypadkowej kulki za nim nie przekaże mu gdzie schował przesyłkę.

- Jeżeli się z stąd zabiorę to postaram się sprawdzić co jest na telefonie Tamrena, udało mi się go wyciągnąć z warsztatu. Może tam być jakiś ślad. Dobra gotowe. Spadaj.


Sam ruszył szybkim truchtem w kierunku odległym od wycia syren, co chwila zerkając na ekran aby dowiedzieć się gdzie jest czysto i czy nie trzeba się gdzieś skryć, aby przeczekać przejazdu glin.
 
Raging jest offline