Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2007, 12:36   #129
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Phalenopsis, Cmentarz w dzielnicy Żebraczej

- Dziwne, skoro możesz spełnić każde moje marzenie a nie możesz odzyskać berła? To raczej dość dziwna historyjka - powiedział Mildran nie spuszczając krasnoluda z oczu.
- Za tym kryje się długa historia młody elfie...Tobie wystarczy wiedzieć, że ci którzy odmawiają mi mego dziedzictwa, mają możnych protektorów ..Wśród nich byli też i runotwórcy oraz runozaklinacze z Imperium Młota. A ich zaklęcia runiczne są naprawdę potężne, pod warunkiem, że są skierowane na konkretną osobę. Jednak tobie, już te zaklęcia, zaszkodzić nie mogą. -Władca szczurów wypowiedziawszy te słowa zamilkł przez chwilę, następnie prawie wykrzyczał w gniewie kolejne zdania. - Poza tym jest jeszcze ten młodzik Arsivius, który tylko przez zazdrość, wziął Silberkinnów pod swą opiekę. Dobrze wie, że nie może używać berła, tylko wybrani mogą!
Uspokoiwszy się krasnolud rzekł. - Ale teraz, Arsivius ma inne sprawy na głowie. Nadarza się więc idealna okazja, bym odzyskał to, co do mnie należy.. A tobie do zyskania prawdziwej mocy...O ile starczy ci sprytu i odwagi.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline