Wątek: X-COM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2018, 18:08   #7
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Lena wysłuchała całej odprawy z uwaga. Dobrze, że baza zakończyła wstępną rozbudowę, ale najgorsze dopiero nadejdzie kiedy zaczną kurczyć się zasoby i będzie trzeba je pozyskiwać. Na pewno każdy dział będzie tu ostro konkurował. Dla niej najważniejsze jest aby jej wydział wypadł dobrze i udało się wreszcie zacząć konkretne badania, a ich nie da się wykonać bez pozyskania żywych lub choćby martwych obcych. Ale jak widać do tego jeszcze daleko. Na razie mają konkretne zadanie. Wspomóc najbliższą misję realizowaną przez wywiad jak to tylko najlepiej się da.

Na razie mają tylko podstawowe laboratorium, tak więc Ivan nie miał na razie co do roboty. Pomysł prawniczki wydał się całkiem do rzeczy. Trzeba będzie dla niego poszukać pracy, na zewnątrz. Może tam jakoś uzyska dostęp do danych, materiałów, lub informacje gdzie warto będzie przeprowadzić następną misje, chociażby aby pozyskać maszyny i sprzęt.


Kiedy agent Carte skończył przemowę, Lena zaczekała chwilę czy nikt nie ma nic do dodania. Kiedy nikt nie zabrał głosu, to odchrząknęła i powiedziała:

- Jako, że znam teren i często bywałam w klubach na tamtej stronie rzeki, a na dodatek mogę wspomóc agentów biorących udział w akcji co do wyboru i selekcji danych w trakcie trwania akcji to zgłaszam się na ochotniczkę do misji, oczywiście o ile zostanie uznane, że jestem potrzebna. Co do wyboru danych, mogę pomóc również w stworzeniu słownika do przeszukiwania datapadu Collinsa w celu lepszego wyboru danych do skopiowania. Oczywiście nie będzie to tak przydatne jak osoba z odpowiednią wiedzą.

Mój zespół oczywiście przygotuje usypiacz dla agentki. Powinien być gotowy, na czwartek lub piątek.


***

Po powrocie z odprawy zebrała swój zespół:

Lena: Dobra ludzie mamy pierwsze zadanie. Potrzebujemy usypiacza dla agentki która musi go zaaplikować kochasiowi w intymnej sytuacji w celu spenetrowania... Co się tak głupio uśmiechacie. Tylko seks wam w głowach. Jego datapadu, datapadu.

Isaka: To może trzeba go schować tam gdzie będzie no ten tego penetrował. I ryknęła śmiechem.

Profesor
: Ach dzieci, dzieći. Może przejdźmy do konkretów. Czas działania? Wykrywalność? Skutki uboczne? Jakieś konkrety.

Lena
: Tak, do rzeczy. 15-30 minut, nie wykrywalny i bez skutków ubocznych.

Profesor: Sposób aplikacji? Kropelkowy? Spray? Tabletka? W napoju? Dotykowy?

Isaka: Dotykowy, dotykowy profesorze, na rączkach agentki, może na języczku - Isaka zaczęła ponętnie oblizywać się po ustach.

Lena: Genialne Isaka. Szminka!! Tak zrobimy to w ramach jej szminki, w czasie pocałunku łatwo zaaplikuje to prosto do mocno ukrwionej buzi i bach jest. Jej podamy wcześniej antidotum i po sprawie. Dobra mamy plan. Ja Isaka i Profesor przygotowujemy tą szmineczkę. To pierwsza akcja i ma być na tip top z naszej strony, aby jak coś się spierniczy to nie było na nas.

Ivan: A ja, tu nawet nie ma sprzętu dla mnie. Jestem bez użyteczny przez następne tygodnie. Pierdolone główno.

Lena: Ivan, zachowuj się. Dla Ciebie również mam zadanie. NIe możesz się nam nudzić. A gdzie będziesz miał najlepsze cybernowinki jak nie w firmach legalnie działających na rynku. Może uda Ci się tam pozyskać dla nas cenne informacje, dane i może następny cel misji, np. przejęcie transportu cennych dla nas materiałów lub maszyn do przyszłych labów. Wstępnie przeanalizuje i przygotuj dla mnie na czwartek na zebranie listę firm które mogłyby by być przydatne w tym zadaniu i czy rekrutują. W razie jakiś prawnych wątpliwości kontaktuj się bezpośredni z nasza prawniczką. Dobra to wszyscy do roboty. Sam ty zostań na chwilę.


Lena: Sam na razie nie łapiemy jeszcze obcych ani hybryd, ale nie znaczy że będziesz się nudził. Mam dwa zadania. Pierwsze: Podobno na tym terenie kręci się grupa, gang który przeszkadza w działaniu działu handlowego. Zbadaj to. Pamiętaj utrzymuj niski profil. Nikt cię ma nie widzieć i nikt cię ma nie słyszeć. Dodatkowo zbadaj tereny wokół bazy, czy da się je jakoś zabezpieczyć? Pułapki i ten tego ty się na tym znasz. Raport na czwartek przed następna odprawą. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu lub czegoś to też daj znać. Nie wchodź w konflikt z naszymi. Jeżeli widziałbyś jakieś znaki hybryd na tym terenie od razu melduj. Dobra ruszaj.

Sam tylko skinął głową i wyszedł z pomieszczenia.
 
Raging jest offline