Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2018, 13:29   #25
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nitara Zobacz post
Ja jednak odpadam. Za mało informacji o świecie podałeś, ciężko się wczuć w pisanie historii nic właściwie nie wiedząc o uniwersum.

Niemniej powodzenia z sesjÄ….
No cóż. Wydaje mi się, że na tym polega proces rekrutacji - u mnie na pewno tak jest. Że tworząc postać, gracz ma pełną swobodę i w karcie przedstawia swoją postać, taką jaką chce aby była - możne stworzyć kogo tylko zechce... Kogo. Tylko. Zechce... I to jest piękno RPG
Potem uzgadnia się szczegóły z MG i nanosi poprawki, aby postać ta lepiej się odnalazła w świecie i/lub lepiej pasowała do przygody... Albo nie bierze się udziału i postać rusza na przygody do innych sesji - raz stworzona postać zostaje na długie lata.

O świecie mogę dopowiedzieć, ale... Nic na siłę. Spokojnie, może innym razem (w części drugiej?).
Zapraszam do czytania przygody
 
Mekow jest offline