Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2018, 12:32   #970
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Gram w TWW tylko po to, aby rozjeżdżać cały Stary Świat armiami złożonymi z Rycerzy Graala <3 A w serię Total War gram od pierwszego Medievala, więc nakładka Warhammera bardzo mnie ucieszyła. Te absurdy tylko ubogacają tą grę, bo pozwala mi się w to bawić tak, jak chcę i to bez potrzeby wydawania majątku na figurki (taka armia Rycerzy Graala w bitewniaku kosztowałaby tyle co średniej klasy samochód ). A co do lokacji startowej Ungrima, to też na początku się zdziwiłem, ale z drugiej strony Karak Kadrin ma taką lokację, że w każdej kampanii widzę tą twierdzę startą w pył przez hordy chaosaków lub wampirów, więc może to lepszy pomysł. Miasta ogółem są mniejsze i rozgrywają się na bardziej otwartych przestrzeniach (stąd ufortyfikowane jaskinie u krasnoludów), bo jakby były bardziej lore-friendly, to byłby nie do zdobycia dla niektórych formacji (wyobraź sobie konnicę Bretończyków w ciasnych korytarzach Karaz-a-Karak). To jest przede wszystkim gra i to z dostępem do multiplayera, więc obrażanie się na kompromisowy balans jest po prostu... dziwne. Nie bez powodu ta gra nazywa się Total War: Warhammer, a nie na odwrót
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline