Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2018, 21:16   #993
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Po wykonanym "queście" z Karlem otrzymacie ode mnie spory boost w doświadczeniu. Prawdopodobnie jedyny taki w całej kampanii, ale to dlatego, że chcę was przygotować na czekające w górach i Księstwach Granicznych wyzwania. Mam nadzieję, że się nie obrazicie na dodatkowe 500 PD. Mam nadzieję, że będzie wam to wystarczyło do przejścia do następnej profesji. Byłbym wdzięczny, gdybyście sprawdzili, czy idąc najszybszą drogą rozwoju będziecie mieć taką możliwość (uwzględnijcie +50 PD za tą walkę). Pamiętajcie, że to tylko mechaniczne przejście na drugą profesję i fabularnie nastąpi to trochę później lub może nawet nigdy (na razie jesteście w oczach wszystkich zwykłymi awanturnikami). Kolejnym powodem takiego skoku w doświadczeniu jest fakt wolnego tempa gry przez forum (w pół roku, grając dwa razy w miesiącu, byśmy byli już pod koniec drugiej profesji).

Zaraz będzie ciąg dalszy walki. Napiszcie coś pod tym postem, abym nie pisał dwóch postów pod rząd
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline