Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2007, 07:37   #116
Achernar
 
Achernar's Avatar
 
Reputacja: 1 Achernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodzeAchernar jest na bardzo dobrej drodze
Bigo podczas walki trzymał się z dala od potworków. Jego towarzysze zmiatali je z powierzchni ziemi. Nie trzeba im pomagać. Nagłe pojawienie się maga spowodowało dziwne uczucie że teraz ja powinienem coś zrobić.
- Haha! - spocony wkładał króliczka za pazuchę. - Myślisz że was jest więcej! Ale to nie prawda! - wyciągnął mokrą od potu rękę w górę i krzyknął - Przybywajcie! - Jednocześnie drugą ręką opuszczoną trzymał berło. Z czubka berła wystrzeliła tęcza różnobarwnych promieni. Przeleciała między nogami drużyny i wleciała za chaszcze. Syknęło cicho i zza krzaków wyleciał młody iluzoryczny smok.
- Wzywałeś o wielki arcymagu panie całego świata? - po głosie trochę przypominał Biga, lecz charcząc i warcząc chyba udało się to ukryć.
 
__________________
Ogień trawi mnie, Spala każdym dniem,
Rośnie we mnie gniew, Ogień! Ogień! Spala mnie
Stracony czas dzieciństwa, We łzach umkną mi,
Wszystko płonie w głowie mej, Płomień, płomień.. Palę się
Achernar jest offline