Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2018, 20:57   #223
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Informuję, że między 14.07 a 27.07 jestem na urlopie. Posty mogę pisać, bo jakieś wi fi ale jakbym się spóźniał, proszę mnie nie biczować zanadto
Jakby MG odniósłby się do moich deklaracji na następny post i mi je podrzucił na przykład na PW, łatwiej byłoby cokolwiek klecić.

Cytat:
Elf będzie chciał porozmawiać z tym..."Nekromantą" lub kapłanem. Jeśli akcja przeniesie się do wioski, z chęcią odwiedziłbym przystań i rynek o ile starczy czasu. Oczywiście wszystko na wiedźmim wzroku - szukając wskazówek, rozmawiając z co ciekawszymi osobnikami (ciekawsze: osoby wyglądające na uczonych, wyglądające na dobrze usytuowanych, stałych rezydentów, atrakcyjne kobiety )

Ewentualne pytania do NPCów:
- czy zdarzyło się ostatnio coś niepokojącego w okolicy, co potwierdzałoby słowa staruszka
- czy kręciły się w okolicy jakieś podejrzane osoby, obce, lub nie pasujące do tej wioski.
- ogólnie słucha plotek, czyli co w ogóle ostatnio się tu wydarzało, wartego uwagi.
 
Asmodian jest offline